O nas

Rosie&Lou to marka powstała w 2019 roku z pasją i miłością do najmłodszych. Tworzymy krótkie, nietuzinkowe serie, co zapewnia niepowtarzalność i unikatowość naszych ubrań. Całość kolekcji powstaje w Polsce - projektujemy sami i szyjemy w polskich szwalniach. Starannie i skrupulatnie dobieramy materiały, osobiście czuwamy nad każdym etapem produkcji. Tworzymy z indywidualnym podejściem oraz pełnym zaangażowaniem. Dzianiny i tkaniny, z których wykonujemy nasze produkty pochodzą od renomowanych europejskich producentów. Od naszych dostawców wymagamy odpowiednich standardów jakości m.in. certyfikatu Oeko-Tex.

Wybieramy naturalność, miękkość i trwałość materiałów.

Nasza linia to głównie dziewczęce, urokliwe sukienki i spódniczki oraz „milusie”, przytulne dresowe bluzy i spodnie dla chłopców oraz dziewczynek.

Rosie&Lou to nieskomplikowane i intrygujące ubrania. To styl, luz i charakter. 

Stawiamy na najwyższą jakość, wygodę i dobry smak. Chcemy, aby nasza Rosie i nasz Lou towarzyszyli Waszym dzieciom przez całe ich dzieciństwo. Nasze ubrania dedykowane są świadomym i wymagającym klientom, którzy cenią komfort dzieci, wysoką jakość, etyczną produkcję, a jednocześnie też design i estetykę. Priorytetem dla nas jest to, aby dzieci dobrze czuły się w naszych ubraniach, a cała reszta niech „nacieszy oko” świeżym spojrzeniem na modę dziecięcą.

Nasze motto to: Mały Człowiek też chce i może dobrze wyglądać i zasługuje na wysokogatunkowy produkt!

Jeśli chcesz obdarować ukochaną Osobę czymś wyjątkowym, to Rosie&Lou jest właśnie dla Ciebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl